KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15893162
nr 1589 3162
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Vid Themsen, tryckt signatur. Bildmått: 24,5x15,5, yttermått inklusive ram: 39x29 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 januari 2024
kl 19:51:41
100 kr
150 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell